Szkolimy kierowców w Brudzeniu, Tłuchowie, Bielsku i Płocku.
+48 502-452-902
Najbliższe kursy rozpoczynają się: 01.10.2019
ZAPISZ SIĘ NA KURS

Po drodze do celu

Zapewniamy komfortowe warunki szkolenia teoretycznego i praktycznego. Zajęcia są prowadzone przez doświadczonych dydaktyków, dzięki czemu są zajęciami ciekawymi i interesującymi. Zajęcia teoretyczne odbywają się w nowoczesnej sali wykładowej z bogatym wyposażeniem dydaktycznym, dzięki temu wiedzę zdobywa się łatwiej i przyjemniej.

Nauka jazdy odbywa się bezstresowo i jest dostosowana do indywidualnych umiejętności osoby szkolonej. Nasi instruktorzy nauczą Was zasad poruszania się po drodze, sztuki kierowania samochodem oraz obsługi i zasad działania podstawowych mechanizmów w samochodzie, a co więcej pokażą Wam wszystkie “haczyki” na trasach egzaminacyjnych.

Zdaj egzamin na prawo jazdy z OSK Jabłoński!

Zapewniamy bezstresowy przebieg szkoleń, które ułatwiają osiągnięcie sukcesu na egzaminie państwowym.

Zapisz się na kurs

  • Kat. A
  • Kat. B
  • Kat. B+E
  • Kat. C
  • Kat. C+E
Kat. A
Kat. A na motocykl
Kończąc kurs w naszej szkole oraz zdając egzamin państwowy w WORD uzyskasz uprawnienie do kierowania wszystkimi jednośladami. Posiadając kategorię A można prowadzić każdy motocykl bez ograniczeń w mocy i pojemności silnika. Można również poruszać się motocyklami z bocznym wózkiem, motocyklami trójkołowymi oraz pojazdami przewidzianymi dla kategorii AM, czyli motorowerami i quadami. Zajęcia prowadzone są na pełnowymiarowym placu manewrowym, na którym bez problemu możesz rozpędzić się do prędkości wymaganych na egzaminie. Kurs prawa jazdy oraz jazdy doszkalające na motocyklu prowadzimy na modelu Yamaha XJ6.
Kat. B
Kat. B na samochód
Po skończonym u nas kursie oraz zdaniu egzaminu w WORD otrzymasz uprawnienia do prowadzenia samochodów o dopuszczalnej masie całkowitej nie przekraczającej 3,5 tony. Uzyskasz również możliwość kierowania tymi pojazdami z podpiętą przyczepą lekką czyli taką, której dopuszczalna masa całkowita nie przekracza 750 kg. Będzie można podpinać pod pojazd również większe przyczepy, jak na przykład przyczepy kempingowe czy do transportu koni, ale wtedy masa zestawu, tj. auto plus przyczepa, nie będzie mogła przekroczyć 3500 kg DMC. Wśród pojazdów, którymi będzie można sterować będą duże SUVy i samochody terenowe oraz auta dostawcze i samochody ciężarowe o DMC nie przekraczającym 3,5 tony. Do tego wszystkiego trzeba dodać traktory rolnicze oraz pojazdy wolnobieżne, którymi też będzie można się poruszać. Otwierają się dla Ciebie również możliwości na prowadzenie mniejszych maszyn. Posiadając prawo jazdy kategorii B możesz jeździć quadem i motorowerem, a posiadając 3 lata kategorię B możesz prowadzić motocykl o mocy silnika nie przekraczającej 11 KW i pojemności silnika mniejszej niż 125 cm3.
Kat. B+E
Kat. B+E  na samochód z przyczepą
Posiadacze prawa jazdy kategorii B mają prawo do prowadzenia pojazdów osobowych o łącznej masie nieprzekraczającej 3,5 tony dmc. W ramach swoich uprawnień mają również możliwość prowadzenia samochodu do 3,5 tony dmc z lekką przyczepą do 750 kg dmc. Jeśli zatem chciałbyś prowadzić samochód osobowy z innego rodzaju przyczepą, zgodnie z prawem, posiadając jedynie prawo jazdy kategorii B, nie masz takiej możliwości. Dla osób, które chcą prowadzić samochody osobowe z przyczepą, której masa całkowita przekracza 750 kg , przeznaczone jest prawo jazdy kategorii B + E. Podkreślić warto, że egzamin na kategorię B + E obejmuje wyłącznie część praktyczną, a więc wykonywanie manewrów na placu oraz jazdę po mieście – część teoretyczna w tym przypadku nie jest przeprowadzana.
Kat. C
Kat. C na pojazdu powyżej 3,5 t
Prawo jazdy kategorii C przeznaczone jest dla kierowców, którzy chcą posiadać uprawnienia do prowadzenia pojazdów, których masa przekracza 3,5 tony – w tym ciężarowych oraz ciągników – z wykluczeniem autobusów. Ta kategoria prawa jazdy pozwala znacząco podnieść swoje kwalifikacje zawodowe.
Kat. C+E
Kat. C na pojazdu powyżej 3,5 t z przyczepą
Prawo jazdy kategorii C + E jest uzupełnieniem dla kategorii C. Kategoria C uprawnia jedynie do prowadzenia pojazdów o masie przekraczającej 3,5 tony – bez uwzględnienia przyczepy. Do pracy w branży transportowej zatem i prowadzenia pojazdów ciężarowych z przyczepą, w tym typu tandem i ciągniki siodłowe z naczepą, potrzebne jest uzyskanie dodatkowo kategorii C+E.

Nauka jazdy z nami to przyjemna i fascynująca przygoda.

Stawiamy sobie za cel wyszkolenie kierowców posiadających najwyższą wiedzę i umiejętności z zakresu: przepisów ruchu drogowego, bezpiecznej jazdy w ruchu miejskim, techniki kierowania pojazdem i savoir-vivre jazdy samochodem.

Zapewniamy szkolenia teoretyczne i praktyczne, jazdy dokształcające, sale wyposażone w niezbędne pomoce dydaktyczne, materiały do nauki przepisów ruchu drogowego, testy komputerowe i badania lekarskie na miejscu.

Jeżeli chcesz poznać terminy lub szczegóły oferty, których nie zamieściliśmy na stronie – zapraszamy na podstronę „kontakt” – znajdziesz tam wiele sposobów na szybkie zdobycie pożądanych informacji.